Jsme výrobcem a dodavatelem gumových, gumo-kovových a gumotextilních výrobků pro nejrůznější využití. S našimi výrobky se můžete potkat ve všech odvětvích průmyslu, ve stavebnictví i ve zdravotnictví.

V našem portfoliu naleznete silentbloky, gumové desky, dorazy celogumové i gumo-kovové, podlahové gumy nebo například elektricky vodivé silikonové elektrody pro zdravotnictví. Výrobky sami vyvíjíme a přizpůsobujeme jejich podobu tak, aby splňovaly všechny vaše požadavky.

SILENTBLOKY

Vyrábíme silentbloky pro pružné uložení pohyblivých součástí. Pro výrobu využíváme NR/SBR materiál (kopolymer přírodního a syntetického kaučuku). Ten zajišťuje dobré mechanické a dynamické vlastnosti.

Naše silentbloky jsou určené pro vertikální zatížení. V nabídce máme řadu velikostí a různými typy okovení. U jednotlivých velikostí naleznete deformační tabulky, u kterých si naleznete vhodný typ pro požadované zatížení.

Vyrábíme:

GUMOVÉ DORAZY

Gumové dorazy slouží k měkkému zastavení pohyblivých součástí a k zamezení poškození.

Vyrábíme:


– válcové, kónické, navlékací, nástrčné, obdélníkové a velké dorazy pro nakládací rampy.


 – gumo-kovové dorazy typů K, KP a KV a válcové s okovením v sekci silentbloků typ D nebo typ E.

GUMOVÉ DESKY

Gumové desky vyrábíme z materiálu EPDM.

Vyrábíme:

  • 500 × 500 mm do tloušťky 100 mm v 5 mm řadě
  • 1 000 × 1 200 mm do tloušťky 50 mm
  • maloformáty: do 300 mm o tloušťkách do 20 mm

Náš sortiment zahrnuje i barevné desku pro vibrační desky. V malých formátech vyrábíme i gumové desky z NBR materiálu, který je odolný vůči ropným produktům.

Sekce gumových desek zahrnuje i importované gumové desky v rolích z materiálu SBR, EPDM a NBR. Tyto desky jsou vyrobené na rotačních lisech v 10metrových rolích o šíři 1 m. U NBR materiálu je šířka 1,2 m a v tloušťkách od 1 mm do 20 mm.

GUMOVÉ PODLOŽKY POD NÁKLAD

Podložky pod náklad z EPDM desek zvýší přilnavost mezi přepravovaným nákladem a přepravní plochou vozidla. Tyto desky mají výbornou kvalitu a dlouhou životnost. Díky jejich používání také zvýšíte amortizaci přepravní plochy vozidla a zvýšíte přilnavost nákladu. Tím zajistíte větší bezpečnost při přepravě.

PODLOŽKY PRO AUTOSERVISNÍ ZVEDÁKY

Podložky pod autoservisní zvedáky nabízejí širokou škálu typů pro různé dvousloupové i jednosloupové zvedáky.

Prohlédnout podložky pod zvedáky na e-shopu

VÝROBKY PRO ZDRAVOTNICTVÍ

Vyrábíme také zdravotnickou pryž, jako jsou elektricky vodivé elektrody pro rehabilitační přístroje nebo neutrální elektrody pro koagulaci.

Obrátit se na nás můžete se specifickými požadavky na výrobek, rádi vám pomůžeme s jeho realizací.

ZAJÍMAJÍ VÁS NAŠE VÝROBKY Z TECHNICKÉ PRYŽE? NAPIŠTE NÁM